Katarzyna Nowak

Założycielka Fundacji. Z wykształcenia dietetyk kliniczny, biotechnolog i edukator w cukrzycy. Na co dzień pracuje jako dietetyk, prowadząc pacjentów indywidualnych w swojej poradni. Autorka i koordynator projektu edukacyjnego CUKIER W RYZACH, którego celem jest profilaktyka otyłości  i zaburzeń gospodarki węglowodanowej wśród uczniów szkół podstawowych. Prowadzi liczne warsztaty i szkolenia zarówno dla pacjentów, jak i dla specjalistów. W swoich działaniach stawia przede wszystkim na profilaktykę i skuteczną edukację.

Aleksandra Majsnerowska

Z wykształcenia dietetyk kliniczny oraz pedagog. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Na co dzień prowadzi poradnię dietetyki klinicznej FOODMED CENTRUM w Zielonej Górze. Organizuje i prowadzi liczne warsztaty, wykłady oraz spotkania poświęcone zdrowiu. Autorka i koordynatorka  programu edukacyjnego PIONA NA ZDROWIE.  Przy współpracy z fundacją  prowadzi warsztaty z tematyki żywienia dzieci.

Ewelina Lisowska

Dietetyk kliniczny, absolwentka Wyższej Szkoły „UNI TERRA” w Poznaniu. Miłośniczka zdrowego jedzenia, przeciwniczka rygorystycznych diet. Za fundament swojej pracy uważa kontakt z ludźmi. Swoją wiedzę cały czas dokształca na szkoleniach i webinariach. Przyłącza się również do lokalnych akcji prozdrowotnych. Jako młoda mama chce pomóc innym rodzicom, żeby także i oni świadomie budowali prawidłowe nawyki żywieniowe swoich dzieci. W fundacji koordynuje biuro, prowadzi warsztaty w szkołach w ramach projektu CUKIER W RYZACH oraz warsztaty dla przedszkolaków w ramach projektu PIONA NA ZDROWIE.

Urszula Wujciów

Inspirator, motywator, pedagog, bloger. Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego. Ukończyła licencjackie studia pedagogiczne o specjalności opieka i profilaktyka niedostosowania społecznego.  Na co dzień niepełnosprawna mama dwójki dzieci. Jej pasją jest pisanie. Uwielbia pomagać.  Ma własną stronę internetową,  prowadzi blog oraz kanał na Youtube, z pomocą których wspiera, inspiruje oraz motywuje osoby z niepełnosprawnością ruchową. Pokazuje, że większość ograniczeń istnieje tylko w głowach.  Wierzy, że jest jakiś sposób na uporanie się z przeszkodami, trudnościami jakie stawia przed nami życie. Jest specjalistką w ich odnajdywaniu. Jest także miłośniczką zwierząt, kina oraz dobrej książki. W fundacji to ona odpowiada za inspirowanie poprzez social media.

Katarzyna Grzesiewicz

Z wykształcenia magister farmacji, ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu, pedagog, coach rozwoju osobistego, absolwentka kierunków: Opieka farmaceutyczna w geriatrii i psychodietetyka z elementami immunologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jako farmaceutka zdobywała doświadczenie w aptece, pracując za „pierwszym stołem” z pacjentami oraz jako trener w sieciach aptecznych, szkoliła farmaceutów merytorycznie oraz z komunikacji i obsługi. Prowadziła liczne kampanie edukacyjne dla pacjentów. Współpracuje z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Zielone Górze, z przedszkolami i szkołami, prowadząc warsztaty edukacyjne z zakresu zdrowia. Uwielbia podróżować, dobrze i zdrowo zjeść oraz otaczać się ludźmi z pasją. W fundacji prowadzi warsztaty w ramach projektu KONICZYNA.