Nasiprzyjaciele

Oto drużyna Akademii Zdrowej Rodziny. Te marki wspierają nasze działania, za co serdecznie im dziękujemy.

WESPRZYJ NAS

FoodMed Centrum zapewnia rodzinie kompleksowe wsparcie na każdym etapie jej rozwoju. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze, w której skład wchodzą dietetycy kliniczni, psychodietetyk, trener żywienia, psycholog i terapeuta, jesteśmy w stanie otoczyć fachową opieką całe rodziny, niezależnie od wieku, stanu zdrowia, stanu fizjologicznego czy aktywności fizycznej.
Promujemy rodzinne plany żywieniowe, obejmujące zarówno dzieci, jak i rodziców, ponieważ wyznajemy zasadę, że trwała zmiana nawyków żywieniowych u najmłodszych jest możliwa tylko, gdy cała rodzina będzie prowadzić zdrowy styl życia.

WIĘCEJ

Firma SANPROBI Sp. z o.o. Sp.k. posiada w swojej ofercie najwyższej jakości produkty zawierające wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych. Firma powstała w 2008 roku i w krótkim czasie stała się uznanym w Polsce ekspertem w suplementacji probiotycznej.

WIĘCEJ

Pharmabest Sp. z o.o. tworzy doświadczony zespół specjalistów z branży farmaceutycznej. W chwili obecnej firma jest na etapie intensywnego rozwoju i poszukiwania kolejnych doświadczonych pracowników, mogących wesprzeć naszą misję. Dbamy o przyjazne środowisko pracy, a także szanujemy wymagania i potrzeby naszych kontrahentów.

WIĘCEJ

Nasiprzyjaciele

Oto drużyna Akademii Zdrowej Rodziny. Te marki wspierają nasze działania, za co serdecznie im dziękujemy.

WESPRZYJ NAS

TAKO to marka stworzona z pasji do odkrywania nowych smaków i łączenia tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami kulinarnymi. Ich głównym założeniem jest dostarczanie do polskich domów pysznych, zdrowych wędlin  i budowanie kultury spożywania wspólnych posiłków całej rodziny.

WIĘCEJ

Dorota Dranczewska -neurologopeda, Promotorka Karmienia Piersią, instruktor masażu Shantali,terapeuta Empathy Dolls. Prowadzi własną praktykę neurologopedyczną.Pomaga w procesie karmienia dzieci od noworodka do przedszkolaka.Prowadzi terapię neurologopedyczną najmłodszych oraz indywidualne lekcje masażuShantali. Wspiera rodziców w rozszerzaniu diety dzieci w oparciu o aktualną wiedzę, doświadczenia z własnego macierzyństwa oraz dużą dawkę spokoju.Prowadzi Warsztaty Mały Smakosz dla rodziców idzieci 6-12 miesięcy oraz Historie Mlekiem Płynące dedykowane zielonogórskim mamom.Współpracuje z Centrum Bliskości i zielonogórskimi szkołami rodzenia.

WIĘCEJ