Sobota 26.02.2022r. - Warsztaty psychodietetyczne dla osób przygotowujących się do zabiegu bariatrycznego

Wszystkich pacjentów, którzy przygotowują się do zabiegu bariatrycznego, zapraszamy na warsztaty psychodietetyczne – 4 godzinne spotkanie, podczas którego dietetyk oraz psychoterapeuta przygotują uczestników do samodzielnego komponowania posiłków, rozpoznawania swoich potrzeb emocjonalnych, rozróżniania głodu emocjonalnego od głodu fizycznego. Każdy z uczestników otrzyma materiały edukacyjne wraz z przykładowymi zestawami posiłków, które będzie mógł wdrożyć do swojego jadłospisu po zabiegu bariatrycznym. UWAGA! Warsztaty psychodietetyczne mogą stanowić alternatywę dla przedoperacyjnych wizyt indywidualnych! Najbliższy termin warsztatów: 26.02. 2022, godz.: 10.00 – 14.00 Koszt: 250zł / osoba Zapisy: kontakt@akademiazdrowejrodziny.plW zgłoszeniu proszę podać:Imię, nazwisko, numer kontaktowy Warsztaty psychodietetyczne poprowadzą dietetyk kliniczny Katarzyna Nowak i psychoterapeuta Justyna Kamińska.

WIĘCEJ INFORMACJI

Sobota 19.02.2022r. - "Ważne małe kroki" - spotkanie edukacyjne dla osób szukających sposobu na redukcję masy ciała.Temat: Jak ograniczyć cukier w diecie?

Bezpłatne spotkanie edukacyjne realizowane w ramach programu KONICZYNA. Spotkanie kierowane jest do osób zmagających się z otyłością, dla których temat zmiany nawyków żywieniowych jest trudny, czasem kłopotliwy i wymagający wsparcia specjalisty. Każdy uczestnik spotkania otrzyma bezpłatne materiały edukacyjne. Tematem lutowego spotkania będzie CUKIER.Dlaczego tak trudno się z nim rozstać? Jak ograniczyć spożycie cukru? Czy cukier jest tylko w słodyczach? W jakich produktach znajdziemy go najwięcej? Które zamienniki cukru są zdrowe? Na te i inne pytania odpowiemy już podczas najbliższego spotkania. Termin: 19.02.2022r, godz.: 10.00 - 12.00 Miejsce: Sala warsztatowa Fundacji, ul. Bolesława Chrobrego 20a Zielona Góra Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. Zapisy mailowe: kontakt@akademiazdrowejrodziny.pl

WIĘCEJ INFORMACJI

Czwartek, 3.02.2022r. - Szpinak ma moc - Zajęcia edukacyjne dla maluszków

Szpinak ma moc!
Twój maluszek lubi bawić się jedzeniem?Zabawy sensoryczne są mu bliskie?Nie wiesz jak wprowadzić nowe produkty do jego diety?A może chcesz, aby ciekawie spędziło czas, bawiąc się i ucząc jednocześnie?W ramach programu Piona stworzyłyśmy warsztaty dla dzieci. Chcemy wprowadzić je w niezwykły świat warzyw i owoców – będzie zabawnie, kolorowo i przepysznie! Nikt nie będzie się z nami nudził!Bohaterem spotkania będzie gość z ogromną mocą, czyli szpinak - te małe zielone listki mogą być świetnym dodatkiem do koktajli lub obiadów, my wykorzystamy je do szalonej zabawy!Będziemy eksperymentować, tworzyć i bawić się – wszystko po to, by oswoić te często najbardziej nielubiane warzywa i pokazać dzieciom, że…nie taki szpinak straszny, jak go pokazują w kreskówkach.Zapraszamy maluchy w wieku 1-3.
Nie zwlekaj! Zapisz swoją pociechę już dziś!
Data: 3.02.2022
Godzina: 16.30 - 17.15
Miejsce: Akademia Zdrowej Rodziny ul. Bolesława Chrobrego 20a, Zielona Góra
Prowadzenie: Edukatorki Piona na zdrowie.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń!
ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH NALEŻY:- skontaktować się mailowo: kontakt@pionanazdrowie.pl- podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka i numer telefonu.
UWAGA: Obowiązuje zmienne obuwie.
Serdecznie Zapraszamy!

WIĘCEJ INFORMACJI

Środa 2.02.2022r. - Szpinak ma moc - zajęcia edukacyjne dla przedszkolaków

Szpinak ma moc!
Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym. Twoje dziecko nie lubi jeść zielonych warzyw? Jada wybiórczo, a Ty coraz częściej martwisz się o jego zdrowie? Nie masz już pomysłów na wprowadzanie nowych produktów do jego diety? A może chcesz, aby ciekawie spędziło czas, bawiąc się i ucząc jednocześnie?
 
W ramach programu Piona stworzyłyśmy zajęcia edukacyjne dla dzieci. Chcemy wprowadzić je w niezwykły świat warzyw i owoców – będzie zabawnie, kolorowo i przepysznie! Nikt nie będzie się z nami nudził! Bohaterem spotkania będzie gość z ogromną mocą, czyli Szpinak Mariusz! Będziemy eksperymentować, tworzyć i bawić się – wszystko po to, by oswoić te często najbardziej nielubiane warzywa i pokazać dzieciom, że…nie taki szpinak straszny, jak go pokazują w kreskówkach.
Nie zwlekaj! Zapisz swoją pociechę już dziś!
 
Termin: 2.02.2022r., godz.: 17.00 - 18.00
Miejsce: Akademia Zdrowej Rodziny ul. Bolesława Chrobrego 20a, Zielona Góra
Prowadzenie: Edukatorki Piona na zdrowie.
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń!
 
ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH NALEŻY:
- skontaktować się mailowo: kontakt@pionanazdrowie.pl
- podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka i numer telefonu.
UWAGA: Obowiązuje zmienne obuwie.

WIĘCEJ INFORMACJI

Niedziela 22.08.2021r. - Zakończenie lata w Hubertówce

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy Was całymi rodzinami do Hubertówki w Ochli na piknik z okazji zakończenia wakacji! Chcesz aktywnie i zdrowo spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody? Zespół programu PIONA pokaże Wam świat warzyw i owoców, który pokochacie, a razem z Krainą Eksperymentów będziecie mogli między innymi wyczarować kosmiczne glutki.

WIĘCEJ INFORMACJI

Winobranie z Fundacją Akademia Zdrowej Rodziny

Dni Zielonej Góry to jedna z największych w Polsce imprez plenerowych o charakterze kulturalnym, rozrywkowym oraz handlowym. W tym roku mamy przyjemność zaprosić Was na nasze stoisko, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych zaplanowałyśmy zabawy sensoryczne z warzywami i owocami w roli głównej. Dla rodziców znajdzie się kącik, gdzie będzie można porozmawiać ze specjalistami na temat zdrowego żywienia. Będzie także strefa aktywności, na której dzieci będą mogły pograć między innymi w owocowo-warzywne klasy, przejść ścieżkę zdrowia czy pomóc w ułożeniu ogromnej piramidy zdrowego żywienia. Nad całością wydarzeń w naszej Fundacyjnej strefie będzie czuwał Szczur Edward!Zapraszamy od soboty 4.09 - w weekendy w godzinach 12-19, od poniedziałku do piątku w godzinach 16-19 na Plac Teatralny!

WIĘCEJ INFORMACJI

Sobota 11.09.2021r. - Warsztaty psychodietetyczne dla pacjentów bariatrycznych

Zajęcia psychodietetyczne poprowadzą dietetyk kliniczny Katarzyna Nowak i psychoterapeuta Justyna Kamińska.

WIĘCEJ INFORMACJI

Sobota 18.12.2021r. - "Ważne małe kroki" - spotkanie edukacyjne dla osób szukających sposobu na redukcję masy ciała

Bezpłatne spotkanie edukacyjne realizowane w ramach programu KONICZYNA. Spotkanie kierowane jest do osób zmagających się z otyłością, dla których temat zmiany nawyków żywieniowych jest trudny, czasem kłopotliwy i wymagający wsparcia specjalisty. Każdy uczestnik spotkania otrzyma bezpłatne materiały edukacyjne. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. Zapisy mailowe: kontakt@akademiazdrowejrodziny.pl